.

Vila ndodhet ne Golem, ne nje fshat turistik, ne nje nder zonat me te qeta te bregdetit.

Gjeni vilashitje në Himarë në Indomio. Agjensi Imobiliare ne Tirane , Shqiperi.

Total: 326m2; Sip.

Është ndërtesë dy katëshe totalisht e rikonstruktuar.

Villa for Sale in Himare. 3. shitje shitje NE GREEN COAST OFROJME VILA PER SHITJE! ID: Billion2187, Palasë, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania.

Mire.

. . Apartamenti ndodhet ne katin e 5, te nje pallati te ri me ashensor.

Imobiliare dhe vendbanime /. Villa for Sale in Himare.

Lire.

Harta dinamike dhe precize.

. Lire.

Vile tre-kateshe per qira ne zonen e Prushi, prane Vaqarrit ne Tirane. Gjeni pronën ideale në Himarë!.

.
al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri.
.

Pronës në Shqipëri për Shitje, Real Estate Shqiptare, Pronës Shqiptare, Prona per shitje Vlore, Sarande, Dhermi.

87.

. Organizimi: Vila është 5-së katëshe dhe me leje ndërtimi edhe për një. Është ndërtesë dy katëshe totalisht e rikonstruktuar.

. Gjeni shtëpi në shitje në Himarë në Indomio. Himare Ndaje Shtepi ne shitje 08/04/2023 12:21 Post ID: 118572. Pajisje: Ocean View Beach just 50 meters from property 450 square meters total land area Nice big balcony on the. Harta dinamike dhe precize.

5 Sleeps: 7 Stories: 2 Parking spaces: Front of the villa.

Gjeni pronën ideale në Himarë!. MirLir.

al.

DES Himare.

30, Nr.

Himare Ndaje Shtepi ne shitje 08/04/2023 12:21 Post ID: 118572.

Ne mund t'ju ofrojme shume opsione te ndryshme te shtepive ne varesi te buxhetit tuaj dhe preferencave personale per shtepi ne shitje potam himare shtepi ne shitje himare apatamente ne himare shtepi ne himare.